Jiné weby

Naše hobby – hobby magazín, který se věnuje všemožným koníčkům. Ručními pracemi počínaje a na toulkách po světě či přírodou konče. Aktualizace jsou pravidelně každý druhý den. Stránka má i svůj facebook profil.

Kouzelné bydlení – zájmový webzine věnovaný domácnosti, opravám v bytě, renovacím, kuchyni, tradicím a také zařizování domácnosti či modernizaci bytu nebo domu. Články doprovází fotodokumentace.

Vaření a pečení – klasický foodblog, který přináší recepty hlavně z české kuchyně. Českou kuchyní jsou samozřejmě myšlena i různá převzatá a zdomácnělá jídla, jaká se na našich stolech čím dál tím častěji objevují. Ale převaha receptů je opravdu tzv. klasika našich babiček.

Prostě zdraví – internetový magazín, který se věnuje zdraví a zdravému životu s heslem, že nejdůležitější je prosté čili přirozené zdraví. Kromě domácí léčby různých neduhů se web věnuje i popisu různých bylinek, fungování lidských orgánů a v neposlední řadě také kráse, kterou je možno zdokonalit i naprosto přirozenými přírodními prostředky.

Rady kutilům – kutil radí kutilům. Jak naznačuje i název tohoto webu, stránky jsou věnované různým domáckým postupům při řešení různých situací. Tématicky je většina obsahu věnovaná bytu a domu a pracem s ním spojeným, ale jsou zde rubriky i na téma zahrady a nebo obecné informace o vaření.

Kuchařka recepty – velká internetová kuchařka, která obsahuje několik tisíc ověřených a chutných receptů z české i mezinárodní kuchyně. Jejich popis zahrnuje suroviny a pak přesný postup, podle kterého by měl zvládnout uvařit velmi chutnou krmi každý, čili nejen zkušený kuchař, ale i ten co si za sporák stoupne poprvé. K receptům je otevřena a vítána diskuse.

Drevený záhradný nábytok a záhradné terasy a terasové podlahy – Au-mex.sk

Přírodní afrodisiaka Maxess – tablety napomáhající léčbě erektivní dysfunkce.

Zdravá výživa a doplňky stravy pro vyváženou hladinu vitamínů i minerálů napomáhající spalování tuků a hubnutí.

Informace o léčivé bylině Ostropestřec mariánský – nejen popis, ale i fotografie

Příjemnému posezení u vlastního jezírka předchází časově náročná práce. Můžeme Vám jezírka vytvořit a udržovat je.

Prodáváme zahradní stoly, židle, altány, houpačky a další zahradní nábytek vhodný pro zahradu. Nabízíme zahradní nábytek různých materiálů a stylů.

Osivo zeleniny, bylinek a květin – Zahradní osiva zeleniny, bylinek a květin. Semena pro vaši zahradu.

Pěstování rajčat – vše o rajčatech, jejich pěstování, chorobách i druzích


Zahradnictví Flos Praha – prodej rostlin a zahrady na klíč
– pražské zahradnictví nabízí své služby

—————————————

Pokud máte internetové stránky, které jsou tématicky nějak spojené alespoň trochu s domem či zahradou a chcete váš odkaz zde, dejte nám vědět. Stačí napsat do libovolného komentáře pod článkem a nechat na sebe kontakt.